[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум с.Парканы » Форум сайта Парканы. » Кто откуда? » Поздрави от България
Поздрави от България
daktilartaДата: Воскресенье, 29.03.2009, 21:15 | Сообщение # 1
Здравейте,всички от Паркан.Пише ви едно обикновено момче от Своге,България.Искам да намеря приятели българи.Също така искам да изразя преклонението си пред вас,защото вие сте истински българи.Нека темата да бъде чат smile Пишете ми smile
Прикрепления:
Добавить в:






Сообщение отредактировал
[ (BG) ]
belgynДата: Воскресенье, 06.06.2010, 03:57 | Сообщение # 2
И аз много се радвам,че има Българи.Съжелявам,че не мога да помогна с нещо.Аз разбирам какво пише,но явно тукашните българи,не разбират какво им пишем.Ще им дам съвет-да напомнят за себе по всякакъв начин,защото аз не занех,че съществуба това село както и цяла България.Само така ще можем да си помагаме
Прикрепления:
Добавить в:




я съм българин

Сообщение отредактировал
[ (PL) ]
fissas88Дата: Пятница, 03.02.2012, 02:13 | Сообщение # 3
Поздрави и от мен, от София.
България ще пребъде !!!
Прикрепления: 2543908.gif (4.9 Kb)
Добавить в:






Сообщение отредактировал
[ (CH) ]
atanas05Дата: Воскресенье, 15.04.2012, 21:00 | Сообщение # 4
Здравейте, казвам се Атанас Трифонов и съм от гр. Ловеч, България. Попаднах на този форум случайно-търсейки информация за предстоящото ми пътуване из Молдова и Украйна. Вероятно на 26 или 27.04 ще пътувам от Кишинев за Одеса. Ние пътуваме с кемпер и ще посетим откриването на летния сезон на Украйнския кемпер клуб в Одеса от 28.04 до 02.05 2012 г. Интересуваме се от забележителностоте на Модова, които можем да посетим. Ще ни е много хубаво да минем и през с. Паркани, но не сме запознати с влизането в Преднестровската република. Моля, пишете как се влиза в републиката. Безопасно ли е? Какви са пътищата? Може ли да се преспи с кемпер/каравана/ в селото Ви?
Прикрепления:
Добавить в:






Сообщение отредактировал
[ (BG) ]
Форум с.Парканы » Форум сайта Парканы. » Кто откуда? » Поздрави от България
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:



Чтобы добавить сообщение, необходимо авторизоваться.
© 2013 | | Карта сайта
Перевести: