Дизайн інтер'єру

10 важливих навичок дизайнера

Ключові навички дизайнера – професійне “я” це те, як людина поводиться в роботі. У більшості професій недостатньо бути самим собою, оскільки від вас можуть вимагати дотримання професійних обов’язків та стандартів. Нижче наведено приклади.

1.Об’єктивність

Уникайте спокуси привнести свій світогляд у роботу. Наприклад, викладач чи професор, який не намагається переконати студентів у тій чи іншій політичній точці зору, але представляє кожний бік речей збалансованим чином, не видаючи своїх особистих почуттів.

2.Відповідальність

Професійні навички дизайнера це готовність взяти на себе відповідальність за все, що знаходиться під вашим контролем. Це дозволяє уникнути виправдань та ігор у провину. Наприклад, менеджер, який ніколи не звинувачує свою команду у разі невдачі.
навички дизайнера

3.Радість

Ступінь турботи та уваги, які ви приділяєте своїй роботі.

4.Особиста присутність

Ваша присутність у приміщенні. Наприклад, професіонали сприймаються як чарівні чи різкі, позитивні чи цинічні, здатні чи некомпетентні, зайняті чи розсіяні, корисні чи марні, дружні чи недружні, стабільні чи похмурі, готові до співпраці чи поглинені собою, підтримують чи підривають.

5.Самонаправленість

Професійні навички дизайнера та здатність просуватися вперед в умовах недостатньої спрямованості та високої двозначності. Наприклад, новий співробітник, який прокладає собі шлях до високопріоритетних проектів після того, як його начальник не дає йому багато роботи.

Оновлено 7 простих порад для того, щоб ваша квартира здавалася більше

6.Самокорекція

Професіонал, який застосовує критичне мислення у своїй роботі, професійні навички дизайнера потрібні щоб спростувати власні припущення. Наприклад, вчитель, який виявив, що учень не розуміє урок, переглядає свій підхід до уроку замість звинувачувати учня.

7.Адаптивність

Здатність змінюватися в залежності від часу та ситуації та справлятися з ситуаціями, які відрізняються від ваших очікувань та припущень. Наприклад, вчитель середнього віку, який навчається кодувати, бо вважає це корисним для своїх уроків чи кар’єри.

8.Знання

Знання, досвід та дослідницькі звички професіонала. Наприклад, продавець, який дізнається все, що можна, про продукт, який він продає, на відміну від продавця, який просто говорить нісенітницю, коли клієнт ставить запитання.

9.Енергія в організації робочого простору

Ступінь, в якій ви дійсно зацікавлені, залучені та продуктивні. Потрібно розуміти, що перепланування комерційної ділянки та робочого простору є дуже важливим для продуктивності.

10.Стійкість

У більшості професій спілкування з людьми є найстресовішим компонентом роботи. Навички дизайнера Професіоналам із навичками необхідно впоратися з важкими людьми, розбіжностями, хитрою політикою та критикою, не втрачаючи самовладання та не стаючи нещасними та напруженими. Стійкість у таких ситуаціях це, мабуть, найцінніший вимір вашого професійного “я”, який, ймовірно, також найважче розвинутиме.

навички куб

Самореалізація

Ступінь, в якій дизайнери здатні отримувати почуття сенсу та самореалізації від своєї роботи. Наприклад, вчитель, який відчуває, що робить свій внесок, допомагаючи дітям розвивати важливі базові навички та знання.

Читайте також: 5 порад як найняти хорошого дизайнера інтер’єру

Професіоналізм, до якого приходять дизайнери:

Це повний списокдодаткових якостей на шляху до професіоналізму.

  1. Кандор або як вижити на зарплату
  2. Компетентність
  3. Культура
  4. Глядачний контакт
  5. Ключові сильні сторони
  6. Мотивація
  7. Норми
  8. Продуктивність
  9. Професіоналізм
  10. Управління ризиками
  11. Самонаправленість
  12. Суспільство
  13. Талант
  14. Управління часом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *